KONST / Litografier / Färglitografi 15629575
nr 1562 9575
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
"Brudpar i gamla stan". Signerad, numrerad 81/290. Färglitografi, bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:33:23
10/9 10:40:16
500 kr
11/9 17:57:14
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann